2 - 2
NŠ DONJE MEĐIMURJE
IGRALIŠTE NK DINAMO Palovec
JUNIORI U19

U posljednjem kolu prvenstva Juniori U19 odigrali su u petak u noćnom terminu sa NŠ Donje Međimurje 2-2. Od samog početka susreta igrali smo napadački , tako stvaramo dobre akcije iz kojih smo već u 11.minuti postigli gol nakon odigrane lopte Taradi M. do Hadeljan P. koji postiže gol za 1-0 . Već u sljedećoj 12. minuti povećavamo vodstvo na 2 - 0 nakon asistencije Hadeljan P. do Juras N. koji postiže gol . Nakon našeg brzog vodstva slijede još pet čistih gol prilika za povećanje rezultata i to Juras N. u dva navrata ima prazan gol ali promašuje , Vlašić P. u dva navrata pogađa stativu i Hadeljan P. ne pogađa prazan gol glavom . Gosti orijentirani na obranu , u 30.min vrše brzu kontru i postižu gol za 2-1 . U sljedećoj kontri imaju korner iz kojeg pogađaju prečku. Te opomene našoj ekipi na kontru nisu bile dovoljne te pod sam kraj poluvremena primamo gol opet iz kontre u 43.minuti za 2-2. U drugom poluvremenu ista preslika prvog poluvremena , naša ekipa jalovo napada a gosti se brane i igraju na kontru. U takvoj igri ipak uspijevamo napraviti par čistih gol prilika  ali ih redom i promašujemo te lopte završavaju pokraj gola ili ih gosti izbijaju iz praznog gola. Potvrdilo se staro pravilo , ako iz brojnih prilika ne postigneš gol i ne potvrdiš pobjedu sigurno te slijedi kazna što se na kraju i desilo našoj ekipi. Na kraju što se tiče proljetnog djela prvenstva naša ekipa se jako podigla u samoj igri i napravila je dobar rezultat. Zabilježila je dvije  pobjede, četiri utakmice odigrala neriješeno i jednom izgubili . U tim neriješenim utakmicama bili smo puno bolja ekipa i u minimalnom porazu bili smo ravnopravni na terenu. Dobrim radom i pristupu ova mlada ekipa (  sa  šest igrača pionirskog uzrasta ) koji su iznijeli ovo prvenstvo jako su napredovali tako da se s pravom očekuju još bolji rezultati u budućnosti. Zahvala svima koji su nas bilo koji način pomogli da ostvare ovako dobri rezultati.
Trener : Stjepan Makar