4. lipnja 2022., 11:15
4 - 1
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA
IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica

Ove subote igrali smo prvenstvenu utakmicu u Maloj Subotici protiv NŠ Međimurec Sloboda. Malo lošije smo krenuli u utakmicu te je protivnik u prvih 5 minuta igre imao dvije izrazito dobre šanse za postizanje pogotka koje u konačnici nije uspio realizirati. Nakon toga, naša ekipa je preuzela inicijativu te konstantno stvarala veliki broj šansi pred protivničkim golom. Dvije takve pretvorile su se u pogodak naše momčadi, pa se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom od 2:0 za našu ekipu. Na početku drugog dijela, ubrzo smo postigli pogodak za 3:0 te još uvijek stvarali šanse za podebljanje naše prednosti. Tada je uslijedio mali pad u našoj igri u kojem su gosti uspjeli postići pogodak za 3:1. Do kraja utakmice, naša ekipa je postigla još jedan pogodak te je utakmica završila pobjedom naše ekipe od 4:1. Strijelci u današnjoj utakmici bili su: Sovar, Juras, Hlišć i Bedić. Kao trener, vrlo sam zadovoljan prezentacijom, trudom i zalaganjem ekipe te im čestitam na pobjedi. Segmenti kao što su reakcija na izgubljenu loptu, reakcija na drugu loptu te završnica na gol bi se još uvelike mogli popraviti, pa ćemo na to više skretati pažnju na sljedećim treninzima.

Trener: Tomislav Podgorelec