4. lipnja 2022., 11:00
1 - 3
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)

Na današnjoj utakmici u promociji prvaka našoj ekipi predstavnici HNS-a podijelili su medalje i pehar . U tako svečanom tonu počela je i utakmica u kojoj smo od početka krenuli na protivnički gol i već u 4.minuti postigli gol za 1-0 nakon asistencije Marušić M. pogodak postiže Horvat P. Gosti su prisiljeni na obranu ali u 9. minuti prelaze na našu polovicu oduzimaju poprečnu loptu Jančec N. i poravnavaju rezultat na 1-1 . Do poluvremena igra se samo na gol gostiju.  Promašujemo barem pet čistih zicera iz kojih je nemoguće promašiti i tako poluvrijeme završava neriješenim ishodom. U drugom djelu ista priča , mi napadamo stvaramo prilike  ali gosti se brane i vrše kontru iz koje u 41.minuti dolaze do vodstva , blagim udarcem sa slabom procjenom našeg golmana  i lopta je u golu za 1-2 . U našoj ekipi slijedi sve veća nemoć u igri. Napadamo ali nikako da postignemo gol , već u 63.minuti gosti opet prelaze pred naš gol i preciznim udarcem postižu gol za 1-3 što je bio i konačan rezultat. U današnjoj igri nismo igrali toliko slabo koliko smo griješili u fazi obrane a posebno u napadu kada ne postižemo golove na prazan gol , tako da gosti zasluženo pobjeđuju i malo nas rastužuju u slavlju osvajanja prvog mjesta. Na kraju sve čestitke svim igračima na prikazanoj igri tokom cijelog prvenstva , podršci roditelja , Izvršnom odboru škole, NK Dinamo Palovec za dobre uvjete za rad  kao i stručnom stožeru sa trenerima Stjepanom i Nikolom.  Još jednom HVALA svima , jer ste svi VI zaslužni za ovaj rezultat.
Nedostajao : Toplek S.