8 - 0
NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

U posljednjem kolu prvenstva Pioniri U16 rutinskom igrom došli do visoke pobjede od 8-0 , tako su napravili veliki uspjeh jer su u dvadeset četiri utakmice zabilježili dvadeset četiri pobjede , postigli 162 pogodaka a primili 12 i osvojili maksimalnih 72 boda i postali superiorni prvaci lige. Na kraju imamo najboljeg strijelca lige Cirkvenčić F. sa 65 postignuta pogodaka. Sam početak susreta i u 15 sekundi igre postižemo gol za vodstvo od 1-0 na asistenciju Taradi M. gol postiže Cirkvenčić F. Već u 2 minuti igre postižemo gol za 2-0 kada Mesarić S. oduzima loptu protivničkom igraću i postiže gol. Naša ekipa tu nije stala , već je još više vršila pritisak na gostujući gol i u 5 minuti Taradi M. odličnim udarcem povečava naše vodstvo na 3-0. Gosti u 9 minuti ne realiziraju gol priliku da bi naša ekipa u brzoj kontri kada Taradi M. odigrava loptu do Cirkvenčić F. koji postiže gol za 4-0. Razigrana i raspoložena naša ekipa za igrom u 13 minuti povečava vodstvo na 5-0 kada Cirkvenčić F. asistira loptu Mesarić S. koji rutinski postiže gol. Gosti nikako da dođu do daha u igri , imamo inicijativu , sigurno vladamo igrom na terenu , tako da u 19 minuti Žinić De. odličnom loptom upošljava Vrbanec K. koji iz kosa pogađa suprotni kut i to je 6-0. Ovih prvih 20 minuta igre naša ekipa prikazala je raznovrsnost u igri , agresivno , motivirano i nadmoć na samom terenu. Budući da je bila jaka vrućina slijedilo je osvježenje obiju ekipa . U posljednjih 15 minuta prvog djela , nakon visokog vodstva naša ekipa igra rutinski sa još većim posjedom lopte u igri i sigurnom igrom dolazimo do poluvremena. U nastavku drugog poluvremena i dalje smo nadmoćni u igri , stvaramo dobre akcije sa dobrim proigravanjima tako da u ovoj rutinskoj igri postižemo u 52 minuti pogodak za 7-0 kada Taradi M. ubacuje loptu pred gol a Oršuš D. se najbolje snalazi i postiže gol. Slijedi opet osvježenje obiju ekipa . Budući da smo se malo opustili u igri tako i gosti dolaze do daha i imaju par udaraca prema našem golu ali bez opasnosti po gol. U takvoj igri imamo i mi par gol prilika od kojih u 60 minuti nakon prekršaja nad Taradi M. u šesnaestercu gostiju , Juras L. je siguran realizator i to je 8-0 , što je na kraju bio i konačan rezultat i veliko slavlje je počelo. Svečanost promocije prvaka počela je prije utakmice sa nastupom mažoretkinja , nastupom na poluvremenu i na samoj ceremoniji podjela medalja i pehara. I na kraju treba se osvrnuti na roditelje koji su sa svojim navijanjem uz bubnjeve , bengalki doprinjeli velikom uspjehu , slavlju sa djecom i druženju do večernjih sati. Još jednom ČESTITKA  svima  , igračima , roditeljima , predsjedniku škole Horvat Ž. , kolegi treneru golmana Kolar N. i mojoj malenkosti vođenju ekipe Makar S. i našem domaćinu NK Omladincu na uvjek pripremljenom terenu i ostalome za igru. Ovo je povijesni uspjeh jedne generacije NŠO MALA SUBOTICA.