4 - 0
NŠ PETICA
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

U nedjelju 28.08. odigrano je 1.kolo nogometnog prvenstva kategorije U11.Naši dečki pobijedili su ekipu NŠ Petice 4:0. U svakom poluvremenu postigli su po dva gola. Vrlo teška utakmica za naše igrače. Gosti koji su bili fizički nadmoćniji igrali su čvrstu obranu i orijentirali se na kontranapade. Tek pred kraj prvog  poluvremena uspijevamo postići prvi pogodak na utakmici. Prvi pogodak je postigao kapetan ekipe  Ante Čurila jakim preciznim udarcem sa vanjske pozicije. Tada je postalo puno lakše jer je ekipa NŠ Petice morala malo više riskirati i igrati otvorenije što je nama otvaralo više prostora u napadu.
Tada su ubrzo naši igrači postigli i drugi pogodak. Nakon lijepo odigrane akcije Nino Hajdinjak upućuje odličan ubačaj sa desne strane a Ian Herman zabija lijepi gol glavom. Prvo poluvrijeme završava rezultatom 2:0 za našu ekipu. U drugom poluvremenu identična igra naše ekipe, igrali su čvrsto te preko krilnih pozicija dolazili u prilike pred protivničkim golom. Nakon nekoliko propuštenih prilika svoj drugi gol na utakmici postiže Ian Herman te nekoliko minuta nakon njega gol postiže i Nino Hajdinjak , lijepim lobom protivničkog golmana koji je bespotrebno izašao van golmanskog prostora što je Nino Hajdinjak odlično primjetio te postigao lijepi pogodak sa 20 metara. To je bio posljednji pogodak na utakmici koja završava pobjedom naše ekipe 4:0