2 - 0
NŠ DINAMO/ZELENKO
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

Ove nedjelje započelo je prvenstvo u kategoriji PioniraU16. Na samom startu nove sezone ugostili smo kvalitetnu, fizički jaču i stariju ekipu od naše te smo zabilježili prvu pobjedu u prvenstvu za odličan početak sezone. Već na samom početku susreta točnije u 37.sekundi Horvat D. postiže gol  na asistenciju Zadravec J. i to je 1-0. Taj brzi gol dao nam je još više samopouzdanja u igri , gdje protivničkoj ekipi nismo dozvolili veće opasnosti po naš gol , igrali smo hrabro i bili dosta opasni pred golom gostiju . Igra se svodila između dva kaznena prostora. U takvoj igri mi smo bili bliže postizanju gola , što se i dogodilo u 32.minuta kada gostujući golman nakon našeg udarca odbija loptu i tom prilikom radi prekršaj nad Horvat D. za kazneni udarac. Siguran izvođač bio je Zadravec J. za 2- 0 ,što je bio i rezultat poluvremena. U drugom poluvremenu gosti imaju inicijativu u igri ali mi smo u obrani uspijevali  otkloniti sve probleme iako nas je u nekim momentima i sreća pomazila. U tom djelu igrali smo na kontru u kojoj smo u par navrata mogli bolje reagirati pred golom gostiju. Ekipa se jako fizički istrošila i na kraju uspjela zadržati vodstvo te zasluženo pobijediti vrlu čvrstu , fizički jaču i stariju ekipu od nas. Na kraju sve čestitke svim igračima koji su se sa svojim zalaganjem izborili za ovu pobjedu a navijačima da daju još veću podršku cijeloj ekipi