4. rujna 2022., 10:00
NŠ BAT
2 - 5
LIMAČI U11

U nedjelju 04.09. igrači kategorije U11 odigrali su 2.kolo nogometne lige Međimurskog Nogometnog saveza u  Novom Selu Rok sa ekipom NŠ Bat. Ostvarena je uvjerljivija pobjeda nego unatrag dva tjedna kada smo sa NŠ Bat odigrali pripremnu utakmicu uoči početka prvenstva. Od samog početka kontrolirali smo igru, igrali čvrsto u obrani i vrlo konkretno u napadu te odmah poveli zgoditkom Hajdinjaka u 5.minuti. Nakon toga golove postižu Tizaj, Herman i Čurila te prvo poluvrijeme završava rezultatom 4 gola razlike u našu korist. U ovoj utakmice dali smo prilike igračima koji su kasnije počeli trenirati i još uvijek nisu na razini natjecateljske forme ali njihov pristup i zalaganje na utakmici bili su dobri. U drugom poluvremenu imamo popriličan broj kvalitetnih prilika  ali domaći vratar NŠ  Bat svaki put odlično reagira. Ipak slobodan udarac našeg kapetana Čurile nije mogao braniti. Nakon toga domaćini ipak pred kraj utakmice zabijaju dva lijepa gola preciznim udarcima iz daljine te smanjuju naše vodstvo na konačnih 2 : 5

Trener : Neven Kreslin , prof.