4. rujna 2022., 10:30
NK SLOGA Čakovec
1 - 4
PIONIRI U16

U drugom kolu prvenstva Pioniri U16 gostovali su kod NŠ Sloga Čakovec u Savskoj Vesi i zabilježili drugu pobjedu u nizu. U utakmicu ušli smo hrabro i već u 6.minuti dolazimo do pogotka za 0:1 pobrinuo se Horvat D. udarcem cc 18 m od gola. I dalje smo napadački usmjereni , tako bilježimo tri velike prilike pred domaćim golom koje ne realiziramo. Domaćin naše promašaje kažnjava golom u 15.minuti za poravnanje rezultata. Igramo i dalje dobro, stvaramo prilike ali nikako da lopta završi u golu sve do 34. minute kada Debelec D. postiže gol za naše vodstvo od 1:2. U drugom poluvremenu igra se i dalje borbeno ali između dva kaznena prostora, s time da je naša ekipa bila puno opasnija pred domaćim golom. U 46.minuti uspijevamo povećati naše vodstvo na 1:3 golom Piknjač M. na asistenciju Zadravec J. U samoj završnici utakmice u 62. minuti postižemo gol za 1:4 ,strijelac gola bio je Baranašić A. na asistenciju Zadravec J. Obje ekipe bile su sastavljene pretežito 2009. godištem , gdje je naša ekipa stvorila puno prilika , posebno u prvom poluvremenu te na kraju potpuno zasluženo pobijedila. Sve čestitke svim igračima na prikazanoj igri.