2 - 9
NK MLADOST KOMET
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

U subotu 10.09. odigrano je 2.kolo Druge lige sjever za mladež kategorije U11. Naša ekipa nije mogla parirati fizički nadmoćnijim igračima NŠ Prelog. Utakmicu smo započeli pogreškom golmana te dobili gol u prvih  nekoliko sekundi utakmice. Nakon toga slijede dva slobodna udarca i gosti su ni krivi ni dužni u vodstvu 3:0. Naši igrači ulažu maksimalne napore da zaustave gostujuće igrače, odigravamo nekoliko kvalitetnih kontranapada te Ian Herman postiže pogodak i  smanjuje rezultat na 1:3. Gosti nas pritišću i daju nam još jedan gol. Prvo poluvrijeme završava vodstvom 4:1 za NŠ Prelog: U drugom poluvremenu imamo situacije identične onima kao u prvom dijelu utakmice sa nekoliko slobodnjaka, odbijanaca te primamo još 5 golova u našu mrežu.
Doria Tizaj postiže prekrasan  pogodak udarcem iz daljine te smanjuje vodstvo gostiju na 2 : 9 što je bio i konačan rezultat utakmice.

Trener: Neven Kreslin