10. rujna 2022., 11:15
2 - 0
NK MLADOST KOMET

Nakon osvajanja prvog mjesta protekle sezone ekipa Pionira U15 u potpuno novoj postavi igrača ( ostalo samo tri igraća 2008 g. ) otvorila je prvenstvo sa pobjedom nad ekipom Mladost Komet sa 2:0 . Od samog početka susreta nametnuli smo napadačku igru u kojoj smo u prvih deset  minuta  stvorili dva zicera za postizanje gola  ali nam je falio završni udarac . Nagrada za dobar početak susreta  je pogodak Zadravec J. u 12.minuti igre kada na asistenciju Baranašić A. postiže gol za 1:0. Nakon pogotka i vodstva počeli smo prisvajati igru gostiju a to je bilo više napucavanje lopte nego sama igra . U toj igri rezultat se ne mijenja i poluvrijeme završavamo minimalnim vodstvom od 1:0 . U drugom dijelu igra se između dva kaznena prostora. Obije ekipe imaju  puno pogrešaka u igri , ali naša ekipa je nešto više snalažljiva u igri pa tako dolazimo u 49. minuti do prekršaja u gostujućem kaznenom prostoru gdje je nepropisno zaustavljen Baranašić A. , a siguran izvođač je Žvorc N. i to je 2:0 za potpuno zasluženo vodstvo. Do kraja susreta odvijala se ravnopravna igra u kojoj smo potpuno zasluženo pobijedili i startali sa osvojena tri boda. U današnjoj  igri našoj ekipi koja  je još u formiranju ( nedostajali Kocijan V. i Nađ N. povrede ) nedostajalo je više  samopouzdanja u nekim situacijama. Na samim treninzima pružaju više i rade kvalitetno i to bi trebalo postepeno prenositi na samu utakmicu. Na kraju čestitke ekipi na prvoj pobjedi u prvenstvu koja će im donijeti još više samopouzdanja u narednim sportskim zadacima.