10. rujna 2022., 10:00
NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen
3 - 3
POČETNICI U8

U 2.kolu lige Početnika naši su igrači u Miklavcu osvojili samo bod. Kažemo samo jer smo, prema viđenom na terenu i prema rezultatu na kraju poluvremena, bili uvjereni da ćemo se s gostovanja vratiti s punim plijenom. Prvi dio susreta bili smo bolji, čvršći o odlučniji a u obrani sigurni i neprelazni. Domaći su se tek u par navrata uspjeli približiti našem golu, a mi smo svoju dobru igru uspjeli materijalizirati s tri pogotka. Strijelci su bili Borna Vibović, Karlo Žvorc i Lovro Lehkec. S 0-3 na poluvremenu i dobrom igrom ušli smo u nastavak. Iako smo očekivali sliku sličnu onoj u prvom dijelu, desilo se nešto neočekivano. Već u prvom napadu u drugom dijelu domaći smanjuju na 1-3, a minutu kasnije i na 2-3. I onda slijedi panika, nesigurnost u našim redovima kao posljedica šoka koji je ekipa doživjela nakon dva primljena gola u kratkom periodu. U ekipu se uvukao neki neobjašnjiv strah, lopta više nije bila točna, u napadu smo bili neprecizni a u obrani neodlučni. Iako smo imali prilike za povećanje vodstva, golova u domaćoj mreži nije više bilo. No bilo je u našoj mreži. Nakon jedne naše pogreške domaći su uspjeli i izjednačiti, na kraju ipak zasluženo. Svakoj je ekipi pripalo po poluvrijeme i neodlučen je ishod najpravedniji. Ostaje žal zbog ispuštenog vodstva, no to su takve utakmice u kojima stvari baš nisu onakve kakvima si ih planirao.Iz svake se utakmice i situacije treba nešto naučiti pa se nadamo da će i ova utakmica biti "škola" igračima za ubuduće.
 Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Vito Mesarić, Karlo Gavez.