15. rujna 2022., 20:00
NK NAPRIJED Cirkovljan
4 - 4
JUNIORI U19

Juniori U19 odigrali su prvenstvenu utakmicu sa NŠ Naprijed iz Cirkovljana koja se igrala u Prelogu. Konačno se naša ekipa okupila tako smo na utakmicu išli sa dvanaest igrača. Samu utakmicu otvorili smo dobro, kontrolirali smo igrom na terenu, stvorili smo par dobrih prilika do prvog gola koji postižemo u 19.minuti kada Blažona J. postiže gol iz slobodnog udarca za 0 - 1 . Već u 24.minuti postižemo igol za 0 - 2 na asistenciju Vugrinec No. strijelac je Dodlek K. I dalje kontroliramo igru na terenu, stvaramo prilike za gol ali ih ne realiziramo sve do 40.minute kada postižemo gol za 0 - 3 kada Dodlek K. proigrava loptu do Vugrinec Ni. koji postiže gol. Poluvrijeme završava našim vodstvom koje je moralo biti i veće u našu korist obzirom na šanse koje se nisu iskoristile. U drugom poluvremenu slika na terenu se promijenila. Domaća ekipa počela je pritiskati na naš gol te u 50.minuti nakon naše pogreške u obrani smanjuju rezultat na   1 - 3 . Malo smo se sabrali i u 60.minuti postižemo gol kada Blažona J. proigrava loptom Vlašić P. koji povisuje rezultat na 1 - 4 . Slijedi pad koncentracije u našoj igri što domaćin sve više koristi te  smanjuje rezultat u 70.minuti na 2 - 4 . Samo dvije minute poslije domaća ekipa postiže gol za 3-4 Već u 75. minuti domaćin ima jedanaest metara ali udarac ide pokraj gola . Domaćin tu ne staje te i dalje vrši pritisak na naš gol a naša ekipa i dalje ide iz greške u grešku  koju  kažnjavaju domaćini u 80.minuti  kada poravnavaju  rezultat na 4 - 4 . Tako susret završava neriješenim rezultatom. Svakoj ekipi pripalo je po poluvrijeme u kojem smo mi u prvom djelu morali postići još po koji gol te riješiti utakmicu dok pak je domaća ekipa bila dominantnija u drugom dijelu. Na kraju  podjela bodova je realna.