22. rujna 2022., 17:30
NK PODRAVINA Ludbreg
6 - 2
LIMAČI U11

U četvrtak 22.09.odigrano je 3.kolo Druge lige sjever za mladež kategorije U11 gostovanjem kod vršnjaka u Ludbregu. U nekompletnom sastavu dobro smo se suprotstavljali prvo poluvrijeme domaćinima koji su izgleda naviknuti igrati na terenu skoro pa " rukometnih dimenzija ". Brzo smo poveli pogotkom Iana Hermana u 3.minuti. Domaćini brzo izjednačuju jer su se definitivno bolje snalazili u prilično gruboj igri ,sa previše prekida i nepovezanih napucavanja . U takvoj  igri domaća ekipa povisuju rezultat na 3 : 1. Naši dečki ne posustaju i uspijevaju opet preko Iana Hermana smanjiti rezultat te poluvrijeme završava rezultatom 3 : 2  u korist domaćina.
U drugom poluvremenu domaćini na malom terenu šutiraju sa vanjskih pozicija te na taj način dobivamo još  tri nesretna pogotka. Nažalost nije više bilo snage kod naše momčadi da u takvom ritmu uspiju smanjiti vodstvo domaćina.

Trener : Neven Kreslin , prof.