22. rujna 2022., 17:30
NK PODRAVINA Ludbreg
1 - 0

U odgođenoj utakmici koja se trebala igrati minule subote zbog poplavljenog terena ista se odigrala danas u četvrtak po teškom blatnjavom terenu i povremenoj kiši. Borbena utakmica u kojoj su obje ekipe išle čvrsto na svaku loptu, gdje su akcije pred oba gola bile rijetke. U prvom poluvremenu domaća ekipa imala je jednu polupriliku ali bez opasnosti po naš gol. Naša ekipa u par navrata je mogla i morala bolje reagirati pred domaćim golom ali se previše kompliciralo. U jednoj akciji u 18.minuti Žvorc N. bježi domaćim igračima i ulazi u kazneni prostor gdje ga domaći igrač sapliće ali sudac iz Ludbrega ne svira penal za našu ekipu. Najveću priliku imali smo u 32.minuti kada Piknjać M. sam izlazi sa loptom pred domaćeg golmana ali udarac ide pokraj gola. I u drugom poluvremenu ista priča  kao i u  prvom poluvremenu. Igra se borbeno sa obije strane bez nekih prilika pred golovima. U 43. minuti kada radimo grešku u dodavanju u napadu koju koristi domaći igrač napucava loptu prema našem golu, Juras M. na lopti umjesto da ju izbije u korner loptu radi lagani kontakt koji "domaći" sudac odmah kvalificira kao faul za najstrožu kaznu te je i realiziraju za 1-0 . Do kraja susreta bilo je više napucavanja lopte nego neke igre sa obije strane. Na kraju odlučila je pogreška suca kada u prvom poluvremenu ne sudi čisti jedanaesterac za nas da bi lagani kontakt dosudio za domaćina koji je odlučio utakmicu. Našoj ekipi čestitke na borbenosti i zalaganju. Šteta, da smo osvojili bod to bi bilo više nego zasluženo, ovako ostaje samo žal.