5 - 0
NK NAPRIJED Cirkovljan
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

Nakon prošlog kola kada smo bili slobodni, danas u nedjelju odigrano je 4.kolo za treću uzastopnu pobjedu nad NŠ Naprijed i to uvjerljivom igrom od 5:0. U samom startu utakmice već u nepunoj prvoj minuti igre propuštamo zicer pred gostujućim golom. Ofanzivna igra donijela nam je vodstvo u 3.minuti igre kada Zadravec J. proigrava loptu do Bedić D. koji postiže gol za 1-0. Naša kvalitetna napadačka igra u prvom poluvremenu donijela nam je šest čistih prilika za postizanje gola od kojih smo u 18.minuti realizirali jednu za vodstvo od 2-0 kada Horvat D. odigrava loptu do Tomašek M. koji realizira. U prvom poluvremenu naša ekipa dominantna i raznovrsna u igri uz postignuta dva pogotka  morala je postići više golova odnosno riješiti utakmicu prema prikazanome na samom terenu. U drugo poluvrijeme ušli smo na početku sa tri izmjene igrača i malom promjenom u samoj  igri , tako gosti imaju nekih desetak minuta ravnopravne igre, ali opet slijedi igra iz prvog djela. Stvaranje prilika uz dobru i raznovrsnu igru koja donosi povećanje rezultata u 45. minuti kada Bedić D. dodaje loptu Horvat D.koji puca a lopta pogađa gostujućeg igrača te odlazi u gol za 3 - 0. Samo dvije minute poslije Žvorc N. izvodi slobodan udarac iz kosa u 47. minuti  Zadravec J. je najspretniji pred  golom  i to je 4-0. Tu nismo stali i dalje se igra napadački, imamo prilike ali gol postižemo u samoj završnici utakmice i to u 69.minuti kada Zadravec J. izvodi korner a Žvorc N. prsima postiže gol za konačnih 5:0. Uvjerljiva i kvalitetna igra naše ekipe zaslužuje čestitke kao i roditelji na bodrenju ekipe.
Trener: Stjepan Makar