23. rujna 2022., 20:00
0 - 4
NŠ DINAMO/ZELENKO
JUNIORI U19

U petak u noćnom terminu Juniori U19 odigrali su prvenstvenu utakmicu sa NŠ Dinamo Zelenko. U ravnopravnoj igri na kraju smo izgubili sa 0-4. Gosti dolaze u vodstvo u 6.minuti kada upućuju prvi udarac prema našem golu. Lagana lopta prolazi kroz našeg golmana i to je 0-1. Dalje se igra svodi između dva kaznena prostora. Bez udaraca po gol sve do16.minute kada gostujući igrač upućuje  bočni ubačaj a na loptu natrčava Vlašić P. i postiže autogol . Tako gosti dolaze do laganog vodstva od 0-2. Igra se ravnopravno na terenu sve do 82.minute kada gosti iz naše pogreške u obrani postižu gol za 0-3. U 86.minuti totalni pad koncentracije u našoj obrani gosti koriste i postižu gol za 0-4 . Na kraju visok poraz naše ekipe , iako se na samom terenu odvijala ravnopravna igra.