2 - 4
NK RUDAR Mursko Središće
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

U subotu 23.09. odigrano je 4.kolo Druge lige sjever za mladež kategorije Početnici U11.
Nažalost naši mlađi igrači kategorije već drugu utakmicu za redom ostaju bez bodova u zadnjim trenucima utakmice. Nikako ih ne prati sportska sreća. U vrlo izjednaćnoj utakmici gosti su pobijedili golovima pred sam kraj utakmice. Bilo je prilika za obje ekipe. Gosti su poveli u prvom poluvremenu i taj rezultat se nije mijenjao do početka drugog dijela utakmice kada Ian Herman izjednačuje . Luka Hrastić je imao najbolju priliku utakmice kada je imao situaciju sam sa gostujućim golmanom ali ponestalo mu je snage za postizanje pogotka. Imali su i gosti prilike ali odlično je branio Lukas Mihinjač. Kako je utakmica išla kraju gosti su sve više riskirali i igrali vrlo otvoreno. Nažalost mi svoje prilike nismo iskoristili dok pak gostujući igraći jesu te postižu još dva gola. Pet minuta prije kraja utakmice rezultat je 3 : 1 za goste . Tada odmah u prvom napadu Šimun Baranašić postiže lijepi pogodak i smanjuje vodstvo gostiju ali u zadnjem napadu gosti sretno postižu još jedan pogodak te utakmica završava pobjedom NŠ Rudar.

Trener : Neven Kreslin , prof.