24. rujna 2022., 11:00
2 - 5
NK RUDAR Mursko Središće

U subotu Pioniri U15 ugostili su ekipu NŠ Rudar i pretrpjeli  su poraz od 2-5. U sam početak susreta gosti ulaze čvršće u igru što im donosi u 5.minuti vodstvo od 0-1 kada naš obrambeni igrač preslabo te  sporo reagira. Nakon primljenog gola malo smo se sabrali u igri , tako u 11.minuti imamo prekršaj cc 40 m od gola gostiju. Slobodan udarac odlično izvodi Kocijan V. i postiže euro gol za 1-1. Već u 16. minuti za našu ekipu dosuđen je kazneni udarac kada je prekršajem zaustavljen Zadravec J. koji sam uzima loptu i upućuje visoko preko gola te je prilika za vodstvo je propala. Igra se borbeno i čvrsto sa obje strane sve do 29.minute kada jedan lagani udarac iz kosa prolazi našem golmanu kroz noge i to je opet vodstvo od 1-2. U drugo poluvrijeme ulazimo još odlučniji , što nam donosi u 42.minuti poravnanje rezultata na 2-2 kada izvodimo korner a odbijenu loptu Kocijan V. prizemnim udarcem posprema u malu mrežicu. Gosti orijentirani na kontru te na taj način dolaze  u vodstvo od 2-3 u 44.minuti opet nakon slabe reakcije našeg obrambenog igrača. U 48.minuti  greška našeg golmana za povećanje gostujućeg vodstva od 2-4. Da bi gosti opet iskoristili neodlučnost našeg obrambenog igrače te su u 54. minuti postavili konačni rezultat 2-5. Tako smo u desetak minuta primili tri prejeftina gola zbog pojedinačnih pogrešaka. Bili smo ravnopravni što se tiče same igre na terenu protiv dobre i čvrste ekipe gostiju. Naša ekipa svoje prilike nije iskoristila dok pak su gosti iskoristili sve naše slabosti.
Trener :Stjepan Makar