1. listopada 2022., 10:00
NA MEĐIMURJE Čakovec
2 - 1
POČETNICI U8

U susretu 5.kola prvenstva Početnika gostovali smo kod lidera prvenstva, ekipe NŠ Međimurje I. Utakmica je bila prava prvenstvena, natjecateljska u kojoj su obje ekipe pokazale visoku razinu kvalitete potpomognute borbenošću i bespoštednom borbom. Današnja nam je utakmica pokazala koliko sport i nogomet mogu biti nepredvidivi i naposljetku nepravedni. Odigrali smo odličnu utakmicu u gostima kod vodećeg s ljestvice, bili cijelim tijekom susreta ravnopravni a na momente i bolji a na kraju ostajemo "praznih ruku". Prvi dio susreta završio je bez golova s malo prilika s obje strane. Ilan Horvat postiže pogodak za 0-1 u 31.minuti, pogodak za zasluženo vodstvo. Naše je vodstvo trajalo sve do zadnjih 10 minuta igre, kad nam pada koncentracija te iz jedne gužve u 41.minuti primamo pogodak za 1-1, a tri minute prije kraja nažalost i za 2-1. Pokušali smo se vratiti u utakmicu i izjednačiti no vremena, ali ni snage nije bilo. Širina klupe domaćeg sastava(mi smo odigrali utakmicu sa 7 igrača, bez ijedne zamjene) i malo više sreće usmjerili su ovu utakmicu na stranu naših suparnika. Utakmica je izgubljena no pristup, angažman i igra naših igrača bili su na razini kojom trebamo biti itekako zadovoljni.  S takvim će pristupom i igrom u idućim susretima bodovi sigurno biti lakše dohvatljivi.
 Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Vito Mesarić, Dorijan Kocijan i Karlo Gavez.