5 - 3
NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

U nedjelju  25.09. igrači kategorije U11 odigrali su 5.kolo nogometne lige Međimurskog nogometnog saveza u Maloj Subotici protiv ekipe NŠ Nogometaš 13. Loše otvaranja utakmice praktički već u  prvih 10 minuta gubimo 2 : 0 .  Gosti su poveli lijepim golovima iz slobodnih udaraca. Naš golman je bio dobro postavljen i dobro je reagirao ali udarcu su bili neobranjivi. Nakon nekoliko izmjena i rotacija unutar ekipe naši igrači se " bude " te počinju igrati puno kvalitetnije i opasnije prema golu gostiju. Naša ekipa je pokazala taktičku zrelost i strpljivost te se nije raspala nakon dva gola zaostatka već su vjerovali u sebe te složnim ekipnim karakterom ubrzo izjednačujemo rezultat te prvo poluvrijeme završava neodlučenim rezultatom 2 : 2 .
U drugom poluvremenu postepeno preuzimamo terensku inicijativu te strpljivo stvaramo prilike . Ubrzo postižemo pogodak za naše prvo vodstvo tijekom utakmice koje nažalost nije dugo trajalo jer su gosti vrlo brzo sp(r)etno izjednačili nakon veliko pogreške naših igrača na sredini terena .
Ali uporni su naši igrači , ne posustaju već pojačavaju tempo igre i postižu još dva pogotka za našu konačnu pobjedu 5 : 3. U ovoj utakmici su naši igrači potvrdili su važnost dosljednosti i koncntracije, mirnoće tijekom utakmice jer danas smo vidjeli da utakmice mogu vrlo brzo krenuti u lošem smjeru ali tada je jako bitna vjera u svoje kvaliteta, samopouzdanje te sloga unutar ekipa koja uvijek mora biti izražena bez obzira tko postiže pogotke i tko u kojem trenutku igra.
Trener: Neven Kreslin prof.