2 - 2
NŠ PRELOG
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

U današnjoj prvenstvenoj utakmici Pionira U16 ugostili smo NŠ Prelog koja je bila fizički čvršća i jača od naše ekipe. Utakmica se odvijala u čvrstim i ponekim duelima grubim startovima od strane gostiju, što na današnjoj utakmici slabi sudac ( Baksa Leonardo iz Preloga ) dopušta. Sama igra odvijala se između dva kaznena prostora. Dobro smo se nosili u igri u kojoj smo bili opasni po gol gostiju iz kontranapada. U obrani odigrali smo dobro sa sigurnim golmanom. U takvoj igri u 22.minuti nakon prekršaja nad Baranašić A. iz kosa cc 35 m od gola , slobodan udarac izvodi Kocijan V. u gornji dio gola i to je 1 : 0 . Naše vodstvo trajalo je nepunu minutu jer gosti poravnavaju rezultat na 1:1 u 23.minuti kada sudac dodjeljuje aut za goste iako je bio u našu korist. Slijede par čvršćih startova gostiju na naše igrače gdje slabi sudac ne štiti igrače i igru i gdje dolazi do naguravanja između igrača. Tako pred sam kraj poluvremena u 34. minuti dolazi do teškog i grubog starta sa otvorenim đonom gostujućeg igrača nad Baranašić A.. Slabi sudac Baksa dodjeljuje samo žuti karton igraču gostiju, da bi nakon iznošenja našeg igraća sa terena na naš prigovor pokazao crveni karton. Naš igrač prebačen je u Čakovečku bolnicu gdje je ustanovljen prijelom kosti iznad gležnja ( možda će trebati i operativni zahvat ). U drugom djelu sudac se potpuno gubi u igri gdje donosi nerazumne odluke na obadvije strane i gdje u više navrata dolazi do naguravanja između igrača. U takvoj igri naša ekipa ipak je nešto bolje prisebnija na terenu i u 51.minuti nakon bočnog ubačaja Hlišć L. , Debelec D. postiže gol za 2:1 .U 52. minuti slijedi čvrsti prekršaj nad Zadravec J. koji mora napustiti igru zbog povrede. Do kraja  susreta nervoza u igri na obadvije strane. Kada se očekivao kraj susreta u 70.minuti gosti imaju slobodan udarac iz mrtvog kuta kojeg niskim udarcem u prvi kut ispod našeg golmana za  konačnih 2:2.  Našem igraču Baranašić Abelu želimo svi skupa brzi oporavak .