NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S)
3 - 2
IGRALIŠTE NK SLAKOVEC
LIMAČI U11

U subotu 01.10. odigrano je 5.kolo Druge lige sjever za mladež kategorije U11. U nekompletnom sastavu bez zamjena odigrali smo utakmicu u Slakovcu sa ekipom NŠ Međimurec. Po lošem natopljenom terenu prvo poluvrijeme smo odigrali solidno te postigli dva pogotka .Vodili smo 2:0 i imali smo još nekoliko odličnih prilika ali napadači nisu bili raspoloženi. Domaćini su uspjeli izjednačiti zahvaljujući sudačkim simpatijama. Prvo poluvrijeme završava našim vodstvom  2:1. U drugom poluvremenu domaćini nas pritišću , zabijaju izjednačujući pogodak iz slobodnog udarca a pobjednički gol nekoliko minuta kasnije jer su naši igrači igrali bez zamjena i  ponestalo je snage i koncentracije .
Iako su uvjeti bili loši za poraz smo si sami krivi . Nažalost pristup prema utakmicama je vrlo bitan u dugoročno razvoju mladih igrača. Ne može se dolaziti na utakmice samo kada je sunčano i kada igramo u Maloj Subotici. Ako netko nije siguran da li želi pokušati " postati " nogometašom bolje neka odustane od daljnjeg treniranja. Kada se nogometna utakmica i trening nalazi na trećem ili četvrtom mjestu prioriteta realno takva djeca neće moći pratiti zahtjeve u daljnjem radu .
Trener: Neven Kreslin prof.