8. listopada 2022., 11:00
3 - 0
NŠ DINAMO/ZELENKO

U današnjoj utakmici 6 kola prvenstva Druge NL zapad HNS središte sjever , pružili smo dobru igru tokom cijelog susreta a posebno prvo poluvrijeme. Utakmicu otvaramo velikom prilikom u 2. minuti igre kada Zadravec J. školski odigrava povratnu loptu do Piknjać M. koji pogađa prečku. Ipak već u 5. minuti novi prodor ovaj puta Bedić D. odigrava povratnu loptu a Piknjać M. ovaj puta postiže gol za zasluženo vodstvo naše ekipe od 1-0. Igramo kvalitetno, stvaramo dobre akcije ali nam fali koncentracije pred golom gostiju. Ipak u 28. minuti Juras M. samo što je zamijenio Bedić D. koristi gužvu u petercu gostiju i postiže fliper gol za 2-0. U 32. minuti gol goste spašava prečka Kocijana. Naša ekipa ovo kvalitetno poluvrijeme završava novim pogotkom Piknjać M. na asistenciju Zadravec J. u 35.minuti za vodstvo od 3-0. U drugom poluvremenu imali smo blagu inicijativu u igri ali nismo napravili neke veće prilike po gol. Gosti tokom cijelog susreta nisu zaprijetili prema našem golu. Na kraju susret završava našom zasluženom pobjedom. Treba istaknuti kvalitetnu igru naše ekipe a posebno u prvom poluvremenu. Sve čestitke svim igračima .
Trener :Stjepan  Makar