9. listopada 2022., 11:15
NŠ SVETI JURAJ NA BREGU
3 - 0
PIONIRI U16

U sedmom kolu prvenstva Pioniri U16 gostovali su u Vučetincu i odigrali su utakmicu sa domaćom ekipom NŠ Sv. Juraj na bregu te izgubili sa 3 - 0 , poluvrijeme 1-0.  Od samog  početka susreta obije ekipe igraju sa napucavanjem lopte. U 10.minuti nakon ubačaja domaćeg igrača sa boka greška naše uže obrane za vodstvo od  1-0. Do kraja poluvremena obadvije ekipe napucavaju loptu tako da od igre nije bilo ništa. U prvom poluvremenu zbog povreda izašli su iz igre Zadravec J.  i  Kocijan V.  U  drugom  poluvremenu ekipe su pokušavale nešto odigrati ali od igre opet nije bilo baš ništa. U tim napucavanjima lopte domaća ekipa bolje se snalazi te u 44. minuti koristi opet pogrešku uže obrane za poklonjenih 2-0. U 50. minuti slijedi nova povreda našeg igrača Žvorc N. ali se nakon nekoliko minuta odmora vraća nazad u igru. U  toj 50.minuti primamo još jedan lagani gol , udarcem cca 18 metara od našeg gola. Na kraju domaćin dolazi do pobjede nakon naših velikih pogrešaka u fazi obrane. Ove nedjelje igra naše ekipe nije postojala. Nismo uputili niti jedan udarac po golu domaćina, radili smo velike početničke greške u obrani što nas je na kraju koštalo poraza.
Trener : Stjepan  Makar