13. listopada 2022., 20:00
NŠ PRELOG
5 - 0
JUNIORI U19

U  četvrtak u noćnom terminu Juniori U19  gostovali su u  Prelogu. Toga dana pred utakmicu u popodnevnim satima četvorica  igrača javljaju da su bolesni i da neće doći na utakmicu i da odgodimo utakmicu. Za utakmicu svi su bili obaviješteni još u ponedjeljak da se igra u četvrtak . Tako da je bilo prekasno da se javi za odgodu utakmice. Na utakmicu smo krenuli  sa sedam igrača. U takvom srazu jedanaest naprama sedam, očekivano pritisak domaćina na naš gol. Dobro smo igrali obranu tako domaćin nije stvorio neku veliku priliku za postizanje gola sve do 27. minute igre. Loše ispucavanje našeg igrača koje domaća ekipa koristi za vodstvo od 1-0.  U 29. minuti iz dobre akcije ekipa Preloga postiže gol za 2-0. Već u 31.minuti primamo gol za 3-0. Do kraja poluvremena opet dobro odigravamo obranu i rezultat se ne mijenja. Sam početak drugog poluvremena u prvih pet minuta igre primamo dva gola i to u 47.minuti za 4-0,i u 50. minuti za 5-0. Nakon primljenih brzih golova počeli smo igrati nešto hrabrije prema naprijed . Imamo dvije dobre akcije ali završni udarac je bio slab. Najveću priliku smo imali u 62.minuti kada Juras N. bježi domaćoj obrani, zaobilazi golmana i vrši udarac prema praznom golu ali lopta ide pokraj gola. Povreda našega igrača u sljedećoj 63.minuti kada Juras N. krivo doskače na već prije ozlijeđenu nogu te tako isti nije mogao nastaviti igru. Slijedi prekid susreta jer smo ostali sa 6 igrača u polju.
Trener: Makar Stjepan