15. listopada 2022., 10:00
NK POLET SVETI MARTIN
3 - 1
LIMAČI U11

U subotu 15.10. odigrano je 7.kolo Druge lige sjever za mladež u  Sv.Martinu na Muri sa ekipom NŠ Polet . Na početku utakmice je bio dojam da će domaćini utakmicu pobijediti sa velikom gol razlikom. Fizički nadmoćniji domaćini već su u prvih desetak minuta vodili 2:0 . Naši igrači su loše započeli utakmicu sa izbjegavanjem duel igre, mnogo nepreciznih dodavanja i sa malo trke .Tek nakon dva primljena pogotka počinjemo igrati i što je vrlo neobično u kratkom roku uspostavljamo dominaciju na terenu. Nažalost tijekom utakmice promašujemo super prilike, odigrali smo kvalitetne akcije u kojim smo četiri puta imali situaciju jedan na jedan sa protivničkim golmanom ali nažalost lopta nije završila u protivničkom golu već pokraj gola, nismo uspjeli pogoditi niti okvir gola. Domaća ekipa zabija treći gol nakon dobro odigranog kontranapada . Fascinira činjenica da su domaćini postigli tri gola sa samo 5-6 udaraca na naš gol s time da je važno napomenuti da su naši golmani , Ivan Fran Botić i Lukas Mihinjač bili dobro postavljeni i dobro su branili tijekom cijele utakmice ali problem je bio realizacija , previše smo promašili u ovoj utakmici . U posljednji minutama igre smanjujemo rezultat  na konačnih 3 : 1 za domaćine. Igrom, pristupom i željom za pobjedom, motivacijom naših malenih igrača možemo biti  zadovoljni ali u nogometu se gleda broj postignutih pogodaka određuje pobjednika .

Trener : Neven Kreslin , prof.