15. listopada 2022., 11:15
NK POLET SVETI MARTIN
1 - 1

U subotu Pioniri U15 gostovali su u Sv. Martinu i u odličnoj igri protiv kvalitetne domače ekipe ostvarili neriješeni rezultat. Od samog početka susreta obije ekipe ušle u utakmicu jako čvrsto. Domaćin dolazi u vodstvo iz udarca cca 18 metara od našeg gola prizemnim udarcem u 10.minuti za 1-0. Do poluvremena u fazi obrane odradili smo jako dobro, tako da domaćin nije stvorio neku priliku. Naša igra se svodila na kontranapade iz kojih smo mogli i morali postići po koji gol. U 18. minuti propuštamo veliku priliku Bedić D. koji promašuje loptu u 5 metara pred domaćim golom . Slijedi slabi udarac Piknjać M. sa 7 metara u golmana u 26.minuti. U 28.minuti  udarac Zadravec J. iz kosa golman odbija uz samu stativu u korner. U drugom poluvremenu preuzimamo igru u naše "noge". Već u 47.minuti  naša ekipa poravnava rezultat na 1-1 nakon prekršaja nad Piknjać M. Slobodan udarac izveo Tomašek M. i prekrasnim golom poravnava rezultat. U 55.minuti odličan udarac Zadravec J. malo iznad prečke. Domaćin u 62.minuti upućuje dobar udarac na naš gol kojeg dobro brani naš golman  Hlišć L.  Na kraju u ovoj  kvalitetnoj utakmici rezultat je po prikazanome najpravedniji. Sve čestitke svim igračima koji su igrali a njih je bilo 13 te roditeljima na podršci .