2 - 0
NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

U današnjoj utakmici Pioniri U16 ostvarili su zasluženu pobjedu nad NŠ  Strahoninec Pušćine sa  2 - 0 . Tokom cijelog susreta na samom terenu odvijala se čvrsta igra sa obije strane. Gosti fizički jači i nešto stariji od naše ekipe nisu prikazali  neku sadržajniju igru na samom terenu , tako da je naša ekipa bila puno opasnija prema gostujućem golu. U  prvom poluvremenu stvorili smo par dobrih prilika ali nam još uvijek nedostaje čvrstina u završnom udarcu. Jedini gol  u prvom poluvremenu postižemo u 30.minuti igre kada Piknjać M. odigrava loptu do Zadravec J. koji izlazi pred golmana i postiže gol za 1-0. U drugom poluvremenu ista preslika prvog djela. Imamo inicijativu u igri , opasniji smo pred golom gostiju ali nam nedostaje završni udarac . Takva napetost u samoj igri prestaje u 67.minuti kada Kocijan V. dubinskom loptom upošljava  Zadravec J. koji iz kosa postiže gol za naše vodstvo od 2-0. U posljednjoj minuti igre Zadravec J. upošljava loptu do Tomašek M. koji upućuje loptu u gol ali gostujući igrač sa gol crte izbacuje loptu . Na  kraju potpuno zaslužena pobjeda naše ekipe koja je i ovu utakmicu odigrala dobro. Sve čestitke igračima na prikazanoj igri te roditeljima na podršci.
Trener : Stjepan Maka