1 - 6
NK VARTEKS Varaždin
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
LIMAČI U11

Iako je rezultat utakmice velike razlike u korist gostujućih igrača iz NŠ Varteks iz Varaždina , u subotu 22.10. na igralištu NK Omladinac  Strelec / Međimurec, gledali smo utakmicu sa dva potpuno različita poluvremena. U prvom poluvremenu vodili smo 1 : 0 od samog početka utakmice  pa sve do samog kraja prvog poluvremena, kada su gosti iz Varaždina ipak iskoristili terensku inicijativu i postigli dva pogotka. Imala je i naša ekipa nekoliko izglednih prilika ali nije bilo kvalitetnih reakcija. Prvo poluvrijeme završava minimalnom prednošću igrača NŠ Varteks Varaždin rezultatom 2 : 1.Već krajem prvog poluvremena te u drugom poluvremenu bilo je teško pratiti visoki ritam utakmice. Probali smo sa izmjenama osvježiti momčad . Iako smo i u drugom poluvremenu odigrali nekoliko izglednih akcija nismo opet uspjeli realizirati prigode te nismo realno mogli više parirati igračima NŠ Varteks i uslijedio je veliki pad u svim segmentima nogometne igre. Važno je napomenuti da su utakmice kategorije U11 u Drugoj ligi sjever za mladež vrlo izjednačene, čvrste i dinamične gdje nema puno prigoda za postizanje pogodaka. Pogreške u obrani, neodlučnost i inertnost , pasivnost u igri se odmah i strogo kažnjavaju sa golovima. Koncentracija svakog igrača bez obzira da li ulazi kao zamjena ili započinje utakmicu mora biti vrlo visoka, bez opuštanja i bez zaigranosti .Nažalost ovaj puta naši igrači nisu mogli ispuniti te zahtjeve, koncentracija u završnici ali i u obrambenim zadacima kod svih igrača nije bila na razini koju zahtjeva Druga liga sjever.

Trener : Neven Kreslin , prof