22. listopada 2022., 11:30
4 - 2
NK VARTEKS Varaždin

U osmom kolu prvenstva ugostili smo NŠ Varteks po vjetrovitom vremenu. U dva različita poluvremena prvo je poluvrijeme pripalo gostima. Po takvim uvjetima nikako se nismo snašli. Igrali smo sa previše napucavanja lopti koje nisu prešle na gostujuću polovicu jer vjetar nije dozvolio dok je ideja bila spustili loptu na podlogu što nismo uspjeli ostvariti . Takva nas je igra  dovela u rezultatski minus kada gosti nakon trećeg uzastopnog kornera u 10.minuti dolaze u vodstvo od 0-1 autogolom našeg golmana . Slijedi nova naša pogreška u obrani kada gosti izvode bočni ubačaj  i glavom neometani igrač gostiju postiže gol za 0-2. U drugom poluvremenu situacija na terenu se mijenja. Sada mi imamo pomoć vjetra. Već u 40.minuti imamo korner kojeg izvodi Tomašek M. a glavom gol postiže Žvorc N. za 1-2 . Taj gol nas diže i u 48.minuti dolazimo do poravnanja rezultata na 2-2 udarcem cca 40 m Cirkvenčić V. Do potpunog preokreta rezultata dolazimo u 51.minuti kada Kocijan V. proigrava loptu Zadravec J. koji postiže gol za 3-2. Pritiskom naših igrača na gostujući gol donosi nam gol za potvrdu naše pobjede u 63.minuti kada Piknjać M. odigrava loptu Tomašek M. koji si ovim golom čestita svoj 14.rođendan sa pobjedom od 4-2. Na kraju zaslužena pobjeda naše ekipe. Sve čestitke svim igračima na trudu i zalaganju a  navijačima na podršci.