23. listopada 2022., 10:00
NŠ PUŠĆINE/STRAHONINEC/SAVSKA VES
5 - 2
LIMAČI U11

U nedjelju 23.10. odigrano je  9.kolo nogometne lige Međimurskog nogometnog saveza u Pušćinama. Naši igrači igrali su sa ekipom NŠ Pušćine / Strahoninec . Poveli smo vrlo rano zgoditkom Iana Hermana ali slavlje  nije trajalo dugo . Već u prvom sljedećem napadu domaćini izjednačuju rezultat. Naši igrači imaju terenski inicijativu, stvaraju prilike ali domaćini su imali izvrsnog golmana na golu. Domaćini opet zabijaju pomalo sretno nakon niza pogrešaka u našoj ekipi. Na sličan način dobivamo i treći gol u najgorem mogućem trenutku, u posljednjim sekundama  prvog poluvremena. Zaključak prvog poluvremena, naša ekipa je igrala, stvarala prilike i promašivala, domaćini su iz većina poluprilika postizali pogotke. U drugom poluvremenu morali smo dostizati rezultat što je otvaralo više prostora za domaćine koji su bili opasni iz kontranapada. Nakon mnogo prilika uspijevamo smanjiti rezultat na 3:2 pogotkom Šimuna Baranašića ali ( opet) tek što su domaćini krenuli sa centra nakon velike pogreške našeg vratara opet povećavaju prednost na 4:2. Velika šteta, domaćini su čvrsta ekipa, sa odličnim golmanom i teško je bilo opet se vratiti ,psihički podići te i takvom raspoloženju primamo još jedan pogodak za pobjedu domaćina 5:2

Trener : Neven Kreslin , prof.