23. listopada 2022., 11:15
NŠ ŠENKOVEC/MAČKOVEC
2 - 3
PIONIRI U16

U devetom kolu prvenstva Pioniri U16 gostovali su u Mačkovcu i pobijedili sa 2-3. Slabo izdanje naše ekipe što nam daje do znanja da smo izgleda pobjedu ostvarili prije same utakmice jer smo igrali sa posljednje plasiranom ekipom lige. Tako smo ušli i u samu utakmicu nekako previše opušteno iako domaća ekipa nešto starija i fizički jača.  Dozvolili smo im da igraju kroz našu sredinu sa dosta čvrstim duelima. Ipak prvi dolazimo do vodstva od 0-1 u 11.minuti kada Debelec D. proigrava loptu do Tomašek M. koji niskim udarcem postiže gol . Umjesto da se saberemo u samoj igri domaćin dolazi do poravnanja rezultata u 15.minuti nakon izvedenog kornera. Naša  obrana je statična te domaćin daje gol glavom za 1-1 . To nas je malo pokrenulo tako da u 27. minuti postižemo gol za 1-2 kada Tomašek M. centrira a Juras M. postiže gol glavom. Na žalost već u sljedećoj 28.minuti velika pogreška u našoj obrani koji  domaćin koristi i poravnava rezultat  na  2-2. U drugom poluvremenu bili smo nešto bolji u igri, stvorili smo par prilika ali sada lopta neće u gol. Jedini gol u drugom poluvremenu postižemo u 45.minuti kada u šesnaestercu domaćina Hlišć L. odigrava loptu Barić I. koji postiže gol za 2 - 3 što je bio i konačan rezultat . Kroz utakmicu rotirali smo sve igrače da bi se poboljšala izvedba naše ekipe. Bez obzira na to slabašno izdanje naše ekipe i sa takvom igrom treba znati pobijediti te im stoga treba čestitati .
Nedostajali : Piknjać M. opr. - Gazdek P. i Nađ N.