27. listopada 2022., 20:15
NŠ DONJE MEĐIMURJE
0 - 4
JUNIORI U19

Ovoga četvrtka Juniori U19 odigrali su zaostalu utakmicu drugog kola prvenstva u Donjoj  Dubravi u noćnom terminu od 20:15 sati . Za ovu utakmicu okupilo se 10 igrača koji su u prvom poluvremenu odigrali ravnopravnu utakmicu  protiv domaćina koji je imao na raspolaganju 16 igrača. U tom djelu susreta stvorene su sa svake strane po jedna prilika za postizanje pogotka  koje nisu bile iskorištene. Vidljivost na  samom terenu je bila dosta slaba te je u takvom ozračju prvo poluvrijeme završilo bez golova. Sam početak drugog poluvremena domaćin nešto bolji sa posjedom lopte i pritiskom igre na našu polovicu ali bez većih opasnosti po naš gol. Naša igra sa igračem manje svodi se u kontranapade. Tako u 55.minuti na dodavanje Vlašić P. gol postiže Vugrinec No.za 0-1. Sljedeći kontranapad radimo u 67. minuti kada Vugrinec Ni. upućuje udarac koji golman odbija a odbijenu loptu po drugi puta u gol posprema Vugrinec No. za 0 - 2 . U 80. minuti Blažona J. dugom loptom upošljava Vlašić P. koji pogađa gol za 0-3. I pred sam kraj  susreta Vlašić P. izlazi sam pred golmana, loptu dodaje Vugrinec Ni. koji postiže gol za konačnih 0-4. Uz ta četiri postignuta pogotka mogli smo ovom uspješnom igrom na kontru postići još po koji gol. Domaćin je u ovom djelu igre stvorio dvije prilike ali lopte su završile preko gola. Na kraju potpuno zaslužena pobjeda naše ekipe. Treba čestitati igračima na zalaganju iz kojeg je došao pozitivan rezultat  sa prvom pobjedom u ovom djelu prvenstva. Pobjeda i jedan remi rezime je nastupa ove ekipe u ovom dijelu sezone. Završavamo polusezonu sa malim brojem igrača kako smo je i započeli. Dvanaest igrača koji su igrali tokom ove polusezone zaslužuju čestitke.