0 - 4
NK TRNAVA Goričan
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec
PIONIRI U16

U desetom kolu Pioniri U16 ugostili vodeću ekipu  prvenstva  NŠTrnava . Utakmicu smo dobro otvorili protiv kvalitetne ekipe gostiju , dobro smo se postavili u igri , imali više posjed lopte u nogama sve do pogreške u obrani kada primamo fliper gol za vodstvo gostiju od 0-1 u 23. minuti igre. Ubrzo nakon primljenog gola u 28.minuti slabo izbijamo loptu van šesnaesterca , gosti to koriste i lijepim preciznim udarcem postižu gol za 0-2 . Pod  kraj poluvremena u 32. minuti  Kocijan V. pogađa prečku  iz slobodnog udarca . U drugom poluvremenu gosti su bolja ekipa na terenu. Koriste naše slabosti u veznoj i obrambenoj liniji i postižu još dva pogotka u 47. minuti na 0-3  i u 54. minuti za 0-4 što je bio i konačan rezultat . Ovu utakmicu odigrali smo dobro sve do prvog gola(23.min.), te smo bili ravnopravni u igri posljednjih 15 minuta igre ali na kraju zaslužena pobjeda gostiju .
Trener : Stjepan  Makar