30. listopada 2022., 11:00
NA MEĐIMURJE Čakovec
2 - 3

U devetom kolu prvenstva Pioniri U15 gostovali su u Čakovcu i pobijedili NŠ Međimurje rezultatom 2:3. U uvodni dio utakmice nismo baš krenuli kako smo se dogovorili. Domaćin od početka nas pritišće na našu polovicu terena i koristi već u 5. minuti pogrešku naše obrane i postiže gol za 1-0. Nakon gola postepeno se dižemo u igri , imamo više loptu u nogama te smo u par navrata stvorili smo dobre prilike ali smo u završnici bili neprecizni . U takvoj igri ipak dolazimo do poravnanja rezultata u 34. minuti kada je prekršajem na 20 m zaustavljen Tomašek  M. a precizan izvođač bio je Kocijan V. za 1-1. U drugom poluvremenu nastavljamo dobrom igrom koja nam donosi vodstvo u  52.minuti kada Piknjać M. proigrava loptu  Zadravec J. koji  postiže gol za  1-2. Već u  57. minuti Debelec D. proigrava povratnu loptu do Zadravec J. koji prizemnim udarcem postiže svoj drugi gol za 1-3. Domaćin pred kraj susreta u 65.minuti uspijeva postići gol glavom za konačnih 2 - 3 . Na kraju naša ekipa u dobroj igri došla je do zaslužene pobjede.