5. studenoga 2022., 11:00
1 - 2
NK GRANIČAR Kotoriba
IGRALIŠTE NK OMLADINAC Strelec/Držimurec

Odlična utakmica u kojoj su se međusobno suprotstavile dvije podjednake ekipe. Igralo se vrlo čvrsto i borbeno naročito na sredini terena. Naša ekipa je u prvom poluvremenu bila konkretnija u napadačkom dijelu, imali smo nekoliko dobrih prilika koje nisu iskoristili Bedić i  Vidović. Gosti su u prvom poluvremenu poveli nesretnim autogolom naše momčadi. Drugo poluvrijeme smo otvorili jako loše. Odmah na početku gostujuća ekipa koristi nepažnju u obrani te naše krivo dodavanje u zadnjoj liniji koristi za odličnu priliku. Da bi spriječili siguran pogodak ruši se gostujući igrač u našem kaznenom prostoru te gosti iz Kotoribe povisuju vodstvo iz kaznenog udarca na 0 : 2 .
Nakon primljenog pogotka naša ekipa počinje igrati otvorenije. U obrani prelazimo na igru sa četiri na tri obrambena te u napadu sa tri napadača. Sa taktički otvorenom igrom stvaramo prilike ali i ostavljamo puno prostora gostima za kontranapad. Utakmica dobiva na atraktivnosti, razigravaju se kvalitetne akcije i stvaraju odlične prilike . Noah Gregorinčić prekrasnim pogotkom smanjuje rezultat na 1 : 2 ali nažalost nije više bilo vremena za postizanje više pogodaka na utakmici .
Gosti sp(r)etno  pobjeđuju rezultatom 2 : 1

Trener : Neven Kreslin , prof