5. studenoga 2022., 11:00
3 - 0
NK GRANIČAR Kotoriba

U 10.kolu prvenstva Pioniri U15 zabilježili su petu pobjedu u zadnjih šest kola. Ovaj puta "nastradala" je ekipa NŠ Donje Međimurje. Ovu utakmicu otvorili smo nekako bojažljivo jer je gostujuća ekipa nešto starija i fizički jača. Na početku susreta prihvatili smo igru gostiju sa puno napucavanja lopte. Gosti dolaze u 6.minuti do gol šanse kada izlaze jedan na jedan sa našim golmanom Cirkvenčić V. ( prvi golman Hlišć L. odsutan-operativni zahvat) koji sprečava siguran pogodak. Od tog trenutka pa sve do poluvremena  na terenu naša ekipa ima inicijativu. Ubrzo  postižemo gol i to u 8.minuti kada Barić I. odigrava loptu do Zadravec J. koji gol za 1:0. Do poluvremena propuštamo par zicer gol prilika. Umjesto da riješimo utakmicu sa većim vodstvom do kraja poluvremena imamo minimalnu prednost od 1:0. U drugom poluvremenu prvih pet minuta igre gosti nešto bolji ali bez opasnosti po naš gol. Postepeno se dižemo u igri  što nam donosi povećanja rezultata u 42. minuti kada Kocijan  V. proigrava loptu do Zadravec J.  koji preciznim udarcem postiže gol za 2:0. Naša igra tu ne staje. Stvaraju se lijepe akcije od  kojih imamo u par navrata čiste gol prilike ali imamo slabi završni udarac. Potvrdu pobjede čekamo do 66. minute igre kada Kocijan  V. proigrava loptu do Zadravec J. koji postiže svoj treći gol za vodstvo od 3:0 te na taj način zahvaljuje treneru na poklonjenim kopačkama. Potpuno zaslužena pobjeda naše ekipe koja se iz utakmice u utakmicu diže u dobrom smjeru što dokazuju ostvareni rezultati. Rezultat je jedno od mjerila rada na treninzima koji se sve više vidi u utakmicama ove ekipe. Na kraju treba čestitati svim igračima na htjenju i volji iako igra nije bila onakva kakvu inače pružamo. Ovom pobjedom učvrstili smo se u gornjem djelu tablice što je odličan uspjeh ove mlade ekipe .