3 - 2
NK TRNAVA Goričan
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
LIMAČI U11

Još jedna utakmica u nizu u kojoj naši dečki kategorije sjajno igraju, stvaraju prilike ali ih promašuju. Tada slijedi "hladan tuš", kazna za sve propuštene prilike gosti ni krivi ni dužni iskorištavaju i postižu pogodak u prvom napadu konkretnije prvom udarcu na naš gol. Nakon toga krećemo igrati ozbiljnije te polako sustižemo goste iz NŠ Trnava. Ian Herman postiže pogodak za 1:1 i konačan rezultat prvoga poluvremena. U drugom poluvremenu odmah na početku postižemo na brzinu dva pogotka. Raspoložen je bio naš najbolji strijelac Ian Herman koji postiže još dva lijepa pogotka, jedan iz slobodnog udarca a drugi neobranjivim udarcem iz bočnog voleja. Kontroliramo igru, dobro igramo i stvaramo prilike ali nismo postigli više pogodaka.
Gosti smanjuju rezultat na 3 : 2 na samom kraju utakmice te naši dečki zasluženo pobjeđuju utakmicu rezultatom 3:2. Ovo je važna pobjeda jer tom pobjedom ostajemo u samom vrhu tablice naše lige, Međimurskog nogometnog saveza kategorije U11  te pratimo u korak prvu i drugu plasiranu ekipe iz naše lige.

Trener : Neven Kreslin , prof