7 - 1
NŠ NOGOMETAŠ 13 Podturen
POMOĆNO IGRALIŠTE NK SPARTAK Mala Subotica
POČETNICI U8

Nova uvjerljiva pobjeda Početnika, popraćena jako dobrom igrom, ostvarena je ove subote na domaćem terenu protiv ekipe "Nogometaš 13". Cijelim tijekom susreta bili smo puno bolja momčad, agresivniji i odlučniji i na kraju krajeva i efikasniji. Protivnik je svojih nekoliko minuta dobre igre, točnije naše lošije igre, iskoristio postigavši pogodak iz kaznenog udarca u 18.minuti. U tom smo trenutku vodili 2-0, golovima Borne Vibovića i Karla Žvorca. S 2-1 u našu korist se otišlo na odmor. U drugi smo dio ušli još kvalitetnije i koncentriranije, a bili smo i nešto precizniji pred vratima gostiju. Karlo Žvorc je u 35.minuti postigao svoj drugi gol, a onda su, svaki po dva, do kraja susreta zabijali još Lovro Lehkec(37. i .41.minuta) te Ilan Horvat(43. i 46.minuta). Sve u svemu, jako dobra partija naših igrača, lijep i uvjerljiv rezultat i odlična igra svih igrača u većem dijelu susreta
 Trener:Tomislav Podgorelec.
Nedostajali:Dorijan Kocijan.