12. studenoga 2022., 12:15
NK NOVI MAROF
2 - 0

U posljednjem kolu  jesenskog  djela prvenstva u Druge NL HNS  Sjedište  Sjever/Zapad odigrali smo utakmicu u Novom Marofu i pretrpjeli poraz od 2:0. Od samog početka susreta ušli smo u utakmicu hrabro, agresivno na svaku loptu. Igra se odvija na polovici domače fizički jače ekipe . Nakon prvog prelaska domaćina na našu polovicu terena oduzimamo loptu loptu i upošljavamo Zadravec J. koji bježi domaćem igraču koji ga prekršajem zaustavlja na 20 m od gola. Domaći igrač u 7. minuti  dobiva crveni karton. Kocijan V. izvodi slobodan udarac koji završava u živom zidu. Do kraja poluvremena imamo više od igre ali nismo bili opasni po gol. Domaćin rijetkim prelascima izlazi na našu polovicu gdje naši igrači ne dozvoljavaju opasnost pred našim golom te poluvrijeme završava bez golova. U drugom poluvremenu početni dio ravnopravan sve do 42. minute kada naša četiri igrača nakon bočne prizemne lopte promašuju loptu unutar našeg peterca što domaći igrač neometan koristi za 1:0. Igra se više po sredini terena sa obije strane. Domaći igrač sa boka napucava visoku loptu prema našem golu , ovu laganu loptu nespretno hvata naš golman i ubacuje si u gol u 52.minuti za 2:0.Tako da u desetak minuta primamo dva jeftina pogotka. Iako je do kraja susreta bilo još dosta za igrati , potpuno smo stali u igri , nemoćni a domaćin zadovoljan rezultatom igra na kontru i na kraju zasluženo dobiva ovu utakmicu koja je odlučila koja će se ekipa priključiti samom vrhu tablice. Na kraju jesenskog dijela sezone ostvarili smo dobar rezultat. Odigrali smo 10 utakmica od kojih smo zabilježili 6 pobjeda, 1 smo odigrali neriješeno i pretrpjeli tri poraza uz 22 postignuta gola te 14 primljena za konačni zbroj od 19 bodova koji su dovoljni za 5.mjesto na tablici. Tu moramo napomenuti  da su nas pratile povrede igraća Baranašić A. , Barić I. ,Bedić D. , Kocijan V. , Hlišć L. Na  kraju svi zaslužuju čestitke za ovaj dobar  rezultat  iako vidimo da nemamo u ekipi barem jednog izrazitog entarfora "kilera"  što daje još veći značaj ovome rezultatu. Još  jednom sve čestitke svim igračima i roditeljima koji ih prate i bodre.
Trener : Stjepan  Makar