6. veljače 2017.

ZIMSKA LIGA:PRVA POBJEDA LIMAČA

Treće kolo Zimske lige za Limače U10 donijelo nam je i prvu pobjedu naše ekipe.....

U subotu, 04.02.2017. u dvorani I. Osnovne škole u Čakovcu je odigrano III.kolo Zimske lige Limača u utakmici u kojoj su naši igrači odmjerili snage protiv vršnjaka iz NŠ Nogometaš 13.
Rezultat utakmice : NŠ Općine Mala Subotica  -  Nogometaš 13   6  :   4
Utakmica sa dva različita  poluvremena. U prvom poluvremenu bili smo bolji od igrača NŠ Nogometaša 13., stvorili  veoma mnogo prilika,igrali vrlo angažirano i držali utakmicu pod kontrolom. Takvom odličnom igrom vodili smo 4 : 1 . Ali nažalost drugo poluvrijeme opet dolazi do opuštanja velike većine igrača, katastrofalnih pogrešaka, napravljenih bezveznih šesteraca  i autogolova te igrači Nogometaša 13 vrlo rado prihvaćaju poklone naših igrača i ni krivi ni dužni 6 minuta prije kraja izjednačuju na 4 : 4 .
Nasreću naši raspoloženi igrači Matija Taradi , Deni Švenda , Luka Juras i Filip Baksa u roku 6 minuta preokreću rezultat na 6 : 4.
Pojedini naši igrači kategorije U-10 bi se morali konačno zapitati da li su svojim pristupom i zalaganjem opravdavaju povjerenje koje im se kontinuirano daje.
Nije ništa alarmantno ali uskoro počinje prvenstvo te je Zimska liga Limača odlično takmičenje u kojem imaju svi igrači prilike pokazati što znaju te koliko su željni pobjeđivati i na taj način dokazati se treneru.
Strijelci : Matija Taradi   2x