26. prosinca 2018.

ZIMSKO DVORANSKO PRVENSTVO

Pioniri U14 sudjeluju na ovogodišnjem Zimskom dvoranskom prvenstvu u organizaciji Međimurskog Nogometnog Saveza.....

U Nedjelju 23.12.2018. odigrali smo prvo kolo na zimskom dvoranskom prvenstvu na mantinele u organizaciji M.N.S.Tako smo se već na početku sastali sa kandidatom za prvaka ekipom Međimurje 1 . Prvenstvo se igra 2 poluvremena po 10 minuta igre. U utakmicu smo ušli dosta dobro protiv ekipe koja igra prvu HNL ligu, nakon vodstva Međimurja od 0 - 1 , uspjeli smo poravnati golom Dodlek K. na 1 - 1. Do poluvremena Međimurje postiže još 5 golova za vodstvo od 1 - 6, tu smo primili par golova nepotrebno, snalaženje igre na ogradi. U drugom poluvremenu odigrali smo u igri puno kvalitetnije , iako je Međimurje otišlo na 1 - 9 , mi smo postigli gol za 2 - 9 , a gol je postigao Jančec G. i u samoj završnici susreta primili smo još jedan gol za konačnih 2 - 10. Sljedeću utakmicu igramo u Četvrtak 27.12.2018. i to protiv ekipe Petica  koja je u prvom kolu izgubila sa 3 - 4 od Dinamo-Zelenko 2.
Za našu ekipu igrali su : Taradi S. - Jančec G. - Šegović L. - Blažona J. - Đurkin L. - Antonović A. - Vlašić P. - Dodlek K. i Cirkvenčić F.