ARHIVA

Povijest rezultata

Sezona 2016./2017.

Početnici – U8

Susreti i rezultati

Datum Mjesto   Protivnik Natjecanje Rezultat
25 ožu., 16:08 H NK MLADOST KOMET POČETNICI U8 0 - 6
01 tra., 19:33 H Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen POČETNICI U8 12 - 1
08 tra., 19:39 A NŠ ZELENKO/DINAMO POČETNICI U8 0 - 5
15 tra., 20:13 H NŠ SLOGA Čakovec POČETNICI U8 1 - 6
24 tra., 20:24 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN POČETNICI U8 3 - 1
29 tra., 15:15 H Placeholder NK NAPRIJED Cirkovljan POČETNICI U8 5 - 0
06 svi., 19:48 A Placeholder NK MEĐIMURJE ČAKOVEC POČETNICI U8 3 - 0
13 svi., 19:25 H Placeholder NK MLADOST Sveta Marija POČETNICI U8 7 - 0
20 svi., 20:38 A Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN POČETNICI U8 1 - 5

Limači – U10 

Susreti i rezultati

Datum Mjesto   Protivnik Natjecanje Rezultat
19 ožu., 21:42 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN LIMAČI U10 2 - 2
26 ožu., 16:18 A NŠ ZELENKO/DINAMO LIMAČI U10 4 - 2
02 tra., 19:49 H NŠ SLOGA Čakovec LIMAČI U10 0 - 0
09 tra., 19:46 A Placeholder NŠ PETICA LIMAČI U10 0 - 2
17 tra., 20:23 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU LIMAČI U10 3 - 0
30 tra., 15:08 A NK NEDELIŠĆE LIMAČI U10 1 - 11
06 svi., 19:50 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) LIMAČI U10 4 - 3
14 svi., 19:30 A Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen LIMAČI U10 2 - 7
28 svi., 21:09 A NK MLADOST KOMET LIMAČI U10 2 - 3
01 lip., 18:32 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN LIMAČI U10 10 - 0

Mlađi pioniri U12

Susreti i rezultati

Datum Mjesto   Protivnik Natjecanje Rezultat
18 ožu., 21:44 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN MLAĐI PIONIRI U12 11 - 0
25 ožu., 16:14 A NŠ ZELENKO/DINAMO MLAĐI PIONIRI U12 1 - 0
01 tra., 19:46 H NŠ SLOGA Čakovec MLAĐI PIONIRI U12 2 - 1
08 tra., 19:43 A Placeholder NŠ PETICA MLAĐI PIONIRI U12 0 - 2
15 tra., 20:19 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU MLAĐI PIONIRI U12 10 - 1
20 tra., 19:29 A NK NEDELIŠĆE MLAĐI PIONIRI U12 0 - 8
06 svi., 19:52 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) MLAĐI PIONIRI U12 0 - 2
13 svi., 19:28 A Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen MLAĐI PIONIRI U12 2 - 2
21 svi., 20:40 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN MLAĐI PIONIRI U12 19 - 0
27 svi., 21:04 A NK MLADOST KOMET MLAĐI PIONIRI U12 1 - 6

Pioniri U14

Susreti i rezultati

Datum Mjesto   Protivnik Natjecanje Rezultat
19 ožu., 21:47 H Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN PIONIRI U14 14 - 0
26 ožu., 16:19 A NŠ ZELENKO/DINAMO PIONIRI U14 1 - 1
02 tra., 19:52 H NŠ SLOGA Čakovec PIONIRI U14 3 - 1
09 tra., 19:47 A Placeholder NŠ PETICA PIONIRI U14 1 - 3
17 tra., 20:21 H Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU PIONIRI U14 0 - 1
30 tra., 15:13 A NK NEDELIŠĆE PIONIRI U14 0 - 10
07 svi., 19:56 H Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) PIONIRI U14 5 - 1
14 svi., 19:32 A Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen PIONIRI U14 1 - 3
28 svi., 21:11 A NK MLADOST KOMET PIONIRI U14 2 - 3
01 lip., 18:33 H Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN PIONIRI U14 4 - 3

Juniori U17

Susreti i rezultati

Datum Mjesto   Protivnik Natjecanje Rezultat
11 ožu., 21:10 A Placeholder NŠ MEĐIMUREC/SLOBODA (S) JUNIORI U17 2 - 4
25 ožu., 16:23 H Placeholder NK RUDAR Mursko Središće JUNIORI U17 3 - 2
04 tra., 17:58 H Placeholder NK MLADOST Ivanovec JUNIORI U17 9 - 0
13 tra., 19:14 A Placeholder NŠ SVETI JURAJ NA BREGU JUNIORI U17 4 - 0
15 tra., 20:17 A Placeholder NŠ GRANIČAR/VIDOVČAN JUNIORI U17 3 - 1
20 tra., 19:10 H NŠ SVETI MARTIN JUNIORI U17 0 - 1
23 tra., 18:47 A NK MLADOST KOMET JUNIORI U17 2 - 1
06 svi., 19:54 A NŠ ZELENKO/DINAMO JUNIORI U17 6 - 2
20 svi., 20:43 A Placeholder NŠ PETICA JUNIORI U17 3 - 0
27 svi., 21:08 H NŠ SVETI MARTIN JUNIORI U17 2 - 4
30 svi., 18:36 A Placeholder NŠ OPĆINE D.KRALJEVEC/GORIČAN JUNIORI U17 1 - 3
08 lip., 20:33 H Placeholder NK SLOGA/STRAHONINEC JUNIORI U17 11 - 2
10 lip., 20:11 H NK NEDELIŠĆE JUNIORI U17 7 - 5
18 lip., 15:13 H Placeholder NOGOMETAŠ 13 Podturen JUNIORI U17 1 - 7